Služby a dodávky v elektrotechnice

NAVARIS

 

 


Profil společnosti

Společnost NAVARIS působí na trhu v oblasti silnoproudé elektrotechniky v modelu technicko-obchodní společnosti která je schopna nejen zákazníkům dodávat odpovídající komponenty a služby potřebné v jejich běžném pracovním životě ale především působí jako partner a řešitel technických problémů zákazníka na vysoké úrovni.
Navazuje tak na více než patnáctiletou zkušenost spolumajitelů společnosti v jeho nosném oboru - kompenzaci účiníku a s ním úzce spjatou oblastí problémů rezonancí a rušení vyššími harmonickými.
Zakladatelům společnosti se podařilo soustředit tým spolupracovníků s rozsáhlými technickými znalostmi a zkušenostmi z oboru, který zaručuje vysokou úroveň používaných technických řešení a v neposlední řadě neustálý posun v oblasti používaných a nabízených komponent elektrotechniky.
Celková koncepce použitých řešení, která je postavena na detailní znalosti sítí zákazníka je výsledkem důsledně používané měřící techniky a následně vypracované analýzy sítě.
Tato znalost nám posléze dovoluje přejít od oboru kompenzace k běžným záležitostem silové elektrotechniky a energetiky a vyúsťuje ve stanovení optimálních způsobů provozu sítě zákazníka včetně návrhů možností úprav a jejich provedení.
Součástí řešení jsou studie nebo projekty dle požadavku investora. Dodávky rozvaděčů a elektromontážních prací jsou logickým pokračováním celého technického procesu zakázky.
Společnost NAVARIS působí také v oblasti elektromontáží a energetiky horských technologií, především jako dodavatel, řešitel a servisní organizace problematiky lyžařských areálů.
Naší doménou jsou napájecí soustavy lanových drah a lyžařských vleků včetně kompenzace a eliminace vlivu vyšších harmonických, napájení systémů umělého zasněžování areálů a v neposlední řadě osvětlení sjezdových a snb tratí.

Ivo Hettmer @ Vítězslav Vašek
spolumajitelé společnosti.
<a href="https://www.hellopanerai.com/">Panerai Replica</a>


Detail naší expozice „INTERLAVEX“
Detail naší expozice „AMPER“